MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA Tatabánya, Esztergomi út 6.

AHOL JÓ DIÁKNAK LENNI...

MÓRA NAP EREDMÉNYEK:

 18156329_984842058285452_4647859501795002956_o.jpg

Eredmények:
Sakk:
Alsós fiú: I. László Balázs /Dózsa/, II. Parasics Gábor /Váci/ III. Kossela Péter /Sárberek/, IV. Nagy Bekény /Váci/, V. Dani István /Kodály/, VI. Szabó Barnabás /Kodály/
Alsós leány: I. Horváth Fruzsina /Sárberek/, II. Páter Margaréta /Móra/
Felsós fiú: I. Toperczer Márton /Dózsa/, II. Szalai Péter /Dózsa/, III. Borbély Bálint/Sárberek/, IV. László Dominik /Sárberek/, V. Rácz Dávid /Dózsa/, VI. Veres Richárd /Móra/
Felsős leány: I.Kiss Laura /Szent Margit/, II. Strezeneczki Réka / Sárberek/ III. Bolemányi Pálma /Móra/, IV. Csővári Petra /Sárberek/, V. Madlena Nikoletta /Móra/, VI. Bolemányi Fatima

 

18238031_984839604952364_6903331278302331297_o.jpg
Rajzpályázat:
1. osztály: I. Kovács Kiara /Móra/, II. Szabó Dzsenifer /Móra/, III. Janky Lilla /Óvárosi/
2. osztály: I. Maschek Botond /Szent Margit/, II. Hermann Lara Ildikó /Óvárosi/, III. Szalai Fanni /Kertvárosi/
3. osztály: I. Margitai Stella /Sárberki/ , II. Czukor Alexander /Móra/, III. Stámusz Nóra /Sárberki/
4. osztály:I. Ambrus Réka /Szent Margit/, II. Jónás Georgina /Móra/, III. Szekernyés Panna /Szent Margit/
5. osztály: I. Kubák Panni /Sárberki/, II. Pintér Jázmin /Sárberki/, III. Zsebő Fanni /Sárberki/
6. osztály: I. Strezeneczki Réka/Sárberki/, Csányi Botond /Sárberki/, Gróf Kitti /Sárberki/
7-8. osztály: I. Németh Letícia /Jókai/ II. Kozári Melinda /Jókai/, Veres Richárd /Móra/

Jenei-díj: Németh Patrícia 8. oszt. /Jókai/

 

 18121785_984841568285501_3976730574323118834_o.jpg

 

Prózamondó verseny:

1-2. osztály: I. Illyés Tamás László /Fazekas/, II. Kondász Hanna /Váci/, Szentirmai Enéh Sarolt /Dózsa/, különdíj: Ferkó Erik /Móra/
3-4. osztály: I. Rózsa Zoltán(Móra) II. Hauszknecht Fanni (Dózsa), III. Ferenczi Kimberli (Sárberek), különdíj: Szeles Zsófia (Kodály)
5-6. osztály:
I. Bognár Eszter /Feszty/, II.Dancs Tamás /Feszty/, II. Szedresi Márton/ Szent Margit/, III. Almer Benedek / Szent Margit/, különdíj: Papp Borbála /Móra/
7-8. osztály: I. Hordós Kíra (Feszty), II. Nagy Ákos Bátor (Sárberek) III. Bogdán Cintia (Móra)

 

 

 

 

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 33
Tegnapi: 75
Heti: 794
Havi: 2 018
Össz.: 422 530

Látogatottság növelés
  |     |     |  
Oldal: MÓRA-NAP EREDMÉNYEK 2017
MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA Tatabánya, Esztergomi út 6. - © 2008 - 2017 - morasuli.hupont.hu

A Hupont.hu weboldal szerkesztő segítségével készült. Itt Önnek is lehetséges a weboldal készítés.

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:


▲   Itt: móra ferenc általános iskola tatabánya - Vatera.hu
X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »